joomla templates top joomla templates template joomla

Samochód zjechał na pobocze, uderzył w skarpę i dachował. Kierującą pojazdem przewieziono do szpitala

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Radzyń Chełmiński gmina

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło w miejscowości Białobłoty w powiecie grudziądzkim. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. W środe 6 czerwca ok godz. 07:40 dyżurny policji w Grudziądzu otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Białobłoty doszło do wypadku drogowego.

W Nowym Dworze koło Radzynia Chełmińskiego Skoda "wyleciała z drogi" i "wylądowała" na polu. Nikt nie ucierpiał

T.N./eSerwis.info; info/foto: OSP Radzyń Chełmiński, mapa: google włącz . Opublikowano w Radzyń Chełmiński gmina

Auto jadące drogą krajową 534 na odcinku drogi przed Radzyniem Chełmińskim straciło przyczepność i "wyleciało" drogi. Samochód osobowy marki SKODA Octavia dachował i zatrzymał się 2 metry niżej, na przydrożnym polu. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, OSP z Radzynia Chełmińskiego zabezpieczyło miejsca zdarzenia i pomogło w załadowaniu pojazdu na lawetę.

Czołowe zderzenie samochodu osobowego, który zjechał na przeciwległy pas ruchu z ciężarówką w miejscowości Jabłonowo Zamek

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Brodnica włącz . Opublikowano w Radzyń Chełmiński wiadomości

W piątek z rana w miejscowości Jabłonowo Zamek, doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarową scanią. W wyniku zdarzenia, samochód ciężarowy z naczepą, przewożący mrożoną żywność doszczętnie spłonął. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. 

Ciężarówka z naczepą wpadła do przydrożnego rowu w miejscowości Gołębiewo koło Radzynia Chełmińskiego

T.N./eSerwis.info; info/foto: OSP Radzyń Chełmiński, mapa: google włącz . Opublikowano w Radzyń Chełmiński gmina

Dwa zastępy jednostki straży z Radzynia Chełmińskiego zaczęły czwartek od interwencji w Gołębiewie, gdzie ciągnik siodłowy wpadł do przydrożnego rowu. Ciągnik siodłowy marki DAF wraz z naczepą wpadł do przydrożnego rowu w miejscowości Gołębiewo koło Radzynia Chełmińskiego.