joomla templates top joomla templates template joomla

Samochód zjechał na pobocze, uderzył w skarpę i dachował. Kierującą pojazdem przewieziono do szpitala

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Radzyń Chełmiński gmina

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło w miejscowości Białobłoty w powiecie grudziądzkim. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. W środe 6 czerwca ok godz. 07:40 dyżurny policji w Grudziądzu otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Białobłoty doszło do wypadku drogowego.

W Nowym Dworze koło Radzynia Chełmińskiego Skoda "wyleciała z drogi" i "wylądowała" na polu. Nikt nie ucierpiał

T.N./eSerwis.info; info/foto: OSP Radzyń Chełmiński, mapa: google włącz . Opublikowano w Radzyń Chełmiński gmina

Auto jadące drogą krajową 534 na odcinku drogi przed Radzyniem Chełmińskim straciło przyczepność i "wyleciało" drogi. Samochód osobowy marki SKODA Octavia dachował i zatrzymał się 2 metry niżej, na przydrożnym polu. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, OSP z Radzynia Chełmińskiego zabezpieczyło miejsca zdarzenia i pomogło w załadowaniu pojazdu na lawetę.

Przez ostatni dni Orkan Barbara wyrządził sporo szkód w Radzyniu Chełmińskim. Na ul. Plac Towarzystwa Jaszczurczego drzewo spadło na zaparkowane samochody

T.N./eSerwis.info; info/foto: OSP Radzyń Chełmiński włącz . Opublikowano w Radzyń Chełmiński wiadomości

Skutki orkanu Barbara były jeszcze odczuwalne w czwartek. Zastęp straży interweniował na ul. Fijewo w Radzyniu Chełmińskim, ponieważ jedno z drzew w przydrożnym lasku niebezpiecznie pochyliło się nad drogę. Zagrożenie zostało usunięte poprzez wycięcie drzewa. 

Ranna kobieta odwieziona do szpitala. Dzień po dniu kolejny wypadek w Czeczewie

T.N./eSerwis.info; info: PSP, Grudziądz włącz . Opublikowano w Radzyń Chełmiński gmina

Kolejny wypadek w Czeczewie, dzięń po dniu. 1 listopada ok. godz. 14-tej w Czeczewie - Radzyń Chełmiński -doszło do kolejnego w ostatnim czasie zdarzenia drogowego. Samochód osobowy marki VW Jetta prawdopodobnie zjechał z impetem z drogi uderzając w nasyp, a po uderzeniu wjechał z powrotem na jezdnię. 

Czołowe zderzenie samochodu osobowego, który zjechał na przeciwległy pas ruchu z ciężarówką w miejscowości Jabłonowo Zamek

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Brodnica włącz . Opublikowano w Radzyń Chełmiński wiadomości

W piątek z rana w miejscowości Jabłonowo Zamek, doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarową scanią. W wyniku zdarzenia, samochód ciężarowy z naczepą, przewożący mrożoną żywność doszczętnie spłonął. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. 

Ciężarówka z naczepą wpadła do przydrożnego rowu w miejscowości Gołębiewo koło Radzynia Chełmińskiego

T.N./eSerwis.info; info/foto: OSP Radzyń Chełmiński, mapa: google włącz . Opublikowano w Radzyń Chełmiński gmina

Dwa zastępy jednostki straży z Radzynia Chełmińskiego zaczęły czwartek od interwencji w Gołębiewie, gdzie ciągnik siodłowy wpadł do przydrożnego rowu. Ciągnik siodłowy marki DAF wraz z naczepą wpadł do przydrożnego rowu w miejscowości Gołębiewo koło Radzynia Chełmińskiego. 

Uczennica potrącona na pasach w Radzyniu Chełmińskim w ciężkim stanie odwieziona do szpitala

T.N./eSerwis.info; info: Policja włącz . Opublikowano w Radzyń Chełmiński wiadomości

Dziewczynka została odwieziona do szpitala w ciężkim stanie. Na dziecko najechał samochód osobowy w momencie kiedy znajdowała się na pasach, więc w miejscu przeznaczonym do przechodzenia przez jezdnię. Wypadek miał miejsce po 17.00, do godzin wieczornych na miejscu pracowały służy ratunkowe w tym strażacy z OSP z Radzynia Chełmińskiego.