joomla templates top joomla templates template joomla

Nieprzerwana pomoc płynie do Grudziądzkiego Szpitala. Tym razem uczniowie z Radzynia Chełmińskiego wsparli lecznicę w walce z epidemią, pomogli im w tym rodzice i nauczyciele

info: Szpital/Grudziądz włącz . Opublikowano w Radzyń Chełmiński wiadomości

 
Wciąż nadciągają kolejne posiłki z pomocą dla Regionalnego Szpitala Specjalistycznego w Grudziądzu, tym razem z Radzynia Chełmińskiego. Uczniowie tamtejszej szkoły raz z rodzicami i nauczycielami oraz pracownikami pedagogicznymi zorganizowali zbiórkę środków do pomocy szpitalowi.

Nieustannie płynie pomoc od mieszkańców i lokalnych firm do szpitala w Grudziądzu. Kolejni już uczniowie, tym razem z Radzynia Chełmińskiego, postanowili wesprzeć grudziądzkich medyków w walce z koronawirusem.
 

Zorganizowano zbiórkę środków potrzebnych każdego dnia w walce z epidemią. W piątek przedstawiciele tej społeczności przekazali środki ochrony dla personelu medycznego, a tego nigdy nie za wiele, potrzeby wciąż są bardzo duże.
 
- "Dziękujemy Zespół Szkół w Radzyniu Chełmińskim. Uczniowie, rodzice wraz z nauczycielami, pracownikami niepedagogicznymi oraz farmaceutami z apteki "Radix" w Radzyniu Chełmińskim zorganizowali zbiórkę i ogromnie się cieszymy z jej efektów" - 
 
Każdy dar serca to nie tylko ficzyne środki pomocy, ale też wsparcie dla samego personelu, który na pierwszej linii walczy z pandemią.