joomla templates top joomla templates template joomla

Czołowe zderzenie samochodu osobowego, który zjechał na przeciwległy pas ruchu z ciężarówką w miejscowości Jabłonowo Zamek

włącz . Opublikowano w Radzyń Chełmiński wiadomości

 
W piątek z rana w miejscowości Jabłonowo Zamek, doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarową scanią. W wyniku zdarzenia, samochód ciężarowy z naczepą, przewożący mrożoną żywność doszczętnie spłonął. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. Droga wojewódzka 543 jest zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy.
 
W piątek 2 czerwca, krótko przed godz. 6.00 rano dyżurny brodnickiej policji, otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Jabłonowo Zamek. 
 
 
Policjanci ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce zdarzenia ustalili, że kierujący audi, nie dostosował prędkości do warunków drogowych, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącą w przeciwnym kierunku ciężarówką. 
 
 
W wyniku zderzenia się pojazdów, samochód ciężarowy z naczepą, przewożący mrożoną żywność doszczętnie spłonął. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi. Funkcjonariusze zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami, 25-letniemu kierowcy audi. 
 
W trakcie usuwania skutków zdarzenia fnkcjonariusze zorganizowali objazdy przez sąsiednie miejscowości.