joomla templates top joomla templates template joomla

Auto uderzyło w drzewo. Jedna ofiara śmiertelna trzy osoby poszkodowane w wypadku pod Radzyniem Chełmińskim

włącz . Opublikowano w Radzyń Chełmiński gmina

 
W poniedziałek wieczorem w Czeczewie dosżło do wypadku drogowego. Auto uderzyło w drzewo.
 
W poniedziałek ok. godz. 22:00 w Czeczewie - gmina Radzyń Chełmiński - doszło do kolejnego już w ostatnim czasie wypadku drogowego.
 
 
Samochód osobowy Audi A3 uderzył bokiem w przydrożne drzewo, a następnie wpadł do rowu.
 
 
 
Po przybyciu służb ratunkowych karetka pogotowia udzielała pomocy najciężej rannemu mężczyźnie. 
 
Pozostałe 3 osoby o własnych siłach przeszły do wozu bojowego straży pożarnej i tam oczekiwały na przyjazd kolejnych karetek. Łącznie w wypadku zostały poszkodowane 4 osoby.
 
Ruch kołowy na drodze został całkowicie zamknięty. 
 
Biorący udział w akcji ratowniczej zastęp z OSP Radzynia Chełmińskiego udzielił pozostałym 3 osobom uczestniczącym w wypadku - wszyscy znajdowali się poza autem. Najbardziej poszkodowaną młodą kobietę ułożono na noszach typu deska, założono kołnierz szyjny oraz podano tlen. 
 
 
Po oględzinach policyjnych wrak auta zabrała wezwana na miejsce działań laweta pomocy drogowej. Jezdnie pobocze i rów uprzątnięto z elementów karoserii i wycieków płynów. Konieczne było także wycięcie przydrożnego drzewa, w które uderzyło auto, gdyż pień popękał a całe drzewo niebezpiecznie przechyliło się grożąc upadkiem. 
 
Akcja służb ratunkowych zakończyła się po godz. pierwszej w nocy. Długi czas trwania akcji wynikał konieczności wykonania dokumentacji zdarzenia przez policję oraz oczekiwania na lawetę.