joomla templates top joomla templates template joomla

Smaczny konkurs na Festynie

radzynchelminski.eu włącz . Opublikowano w Radzyń Chełmiński samorząd

Podczas Festynu Święto Rybaka organizowanego przez LGR Rybak i naszą gminę, odbywał się konkurs na najlepszą potrawę z karpia. Było wesoło i smacznie. Uczestnikom przyznano nagrody, choć opinie były podzielone, a wyniki bardzo zbliżone. Stąd wielkie gratulacje dla wszystkich uczestniczek! Ponizej ich lista. Potrawy można obejrzeć po kliknięciu na miniaturkę.

Ścieżka rowerowa ...

radzynchelminski.eu włącz . Opublikowano w Radzyń Chełmiński samorząd

Ścieżka rowerowa z Radzynia Chełmińskiego do Gołębiewa przybiera już realne kształty. Planowane zakończenie budowy to 20 sierpień.

Potrawy z ryby na Święto Rybaka

radzynchelminski.eu włącz . Opublikowano w Radzyń Chełmiński samorząd

Nasza gmina oraz Lokalna Grupa Rybacka "Rybak" zaprasza do udziału w konkursie kulinarnym na najlepszą potrawę z ryby realizowanego podczas Święta Rybaka. O uczestnictwo w konkursie mogą ubiegać się organizacje i osoby indywidualne. Liczba uczestników ograniczona.

Wakacje Czas Zacząć

radzynchelminski.eu włącz . Opublikowano w Radzyń Chełmiński samorząd

Radość, niecierpliwość może u niektórych lekkie obawy – przede wszystkim jednak głowy pełne planów i wyobrażeń – jak to będzie...? Takie odczucia z pewnością towarzyszyły 30 – tce dzieci z naszej gminy, które na 10 dni wyjechały do Caritas Brodnica na doroczne kolonie. Powrót – 28 VII 2014 r. o godz 11.00 

Twoja Krew Ratuje Życie

radzynchelminski.eu włącz . Opublikowano w Radzyń Chełmiński samorząd

24 lipca 2014 roku (czwartek) w Radzyniu Chełmińskim przed urzędem miasta w godzinach 10:30 - 16:30 mieszkańcy naszej gminy będą mieli okazję oddać krew. Akcje zbierania krwi są bardzo ważne, ratują życie. Zapraszamy do odwiedzenia stron Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy. Zobacz jaka krew bardzo jest potrzebna.

Podsumowanie azbestowej inwentaryzacji

radzynchelminski.eu włącz . Opublikowano w Radzyń Chełmiński samorząd

Inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest na terenie całej naszej gminy została zakończona. Zebrane dane są aktualnie weryfikowane i opracowywane. Ankieterzy starali się dotrzeć do wszystkich posesji, na których znajdują się wyroby zawierające azbest.

Festyn udany - Inwestycji ciąg dalszy

radzynchelminski.eu włącz . Opublikowano w Radzyń Chełmiński samorząd

6 lipca w Kneblowie odbył się festyn otwierający sezon wakacyjny. Udana impreza, na którą przybyły zaproszone przez Burmistrza dzieci z rodzinami, nie oznaczała zakończenia inwestycji związanych z jeziorem w Kneblowie.

III Rowerowy Rajd po gminie Wąbrzeźno

radzynchelminski.eu włącz . Opublikowano w Radzyń Chełmiński samorząd

Serdecznie zapraszamy dorosłych i dzieci na III Rowerowy Rajd po gminie Wąbrzeźno i Radzyń Chełmiński.Rajd rozpoczniemy w niedzielę, 27 lipca przed szkołą w Nowej Wsi Królewskiej. Zgłoszenia uczestnictwa przyjmujemy do 25 lipca pod numerem telefonu 56 688 30 09 w godzinach pracy biura.

Pierwsze już stoją

radzynchelminski.eu włącz . Opublikowano w Radzyń Chełmiński samorząd

Pierwsze 5 z 18 przewidzianych wiatraków w Gawłowicach już stoi – kolejne czekają tylko na złożenie. Zgodnie z informacją przekazaną przez dewelopera, na farmie wiatrowej zostaną zainstalowane turbiny wiatrowe typu Siemens SWT 2.3 108 o mocy 2,3 MW.

Zabraknie prądu w Radzyniu Wybudowanie

radzynchelminski.eu włącz . Opublikowano w Radzyń Chełmiński samorząd

Operator energetyczny Energa zaplanował przerwy w dostawie energii elektrycznej w dniu 22 lipca 2014r w godzinach 10-12 dla mieszkańców zasilanych ze stacji transformaorowej Radzyń Wybudowanie 2. 

PIK.41 POD NUMER 7148 - GŁOSUJEMY NA RADZYŃ!

radzynchelminski.eu włącz . Opublikowano w Radzyń Chełmiński samorząd

W radiu Pomorza i Kujaw (PiK) trwa konkurs na najatrakcyjniejszą gminę naszego województwa. Zachęcamy wszystkich do głosowania na Radzyń Chełmiński. Być może to właśnie mieszkaniec naszej gminy zdobędzie jedną z atrakcyjnych nagród: pobyt w SPA lub tablet multimedialny. Jak głosować aby zdobyć nagrodę ?

685 rocznica zjazdu na zamku

radzynchelminski.eu włącz . Opublikowano w Radzyń Chełmiński samorząd

685 rocznica zjazdu na zamku w Radzyniu Chełmińskim