joomla templates top joomla templates template joomla

Ale sprzęt Ośrodka Zdrowia!!

radzynchelminski.eu włącz . Opublikowano w Radzyń Chełmiński samorząd

W ostatnim czasie radzyński ośrodek zdrowia (SPZOZ) zyskał nowe urządzenia. Będą one służyc mieszkańcom gminy, a uzyskane zostały dzięki pomocy finansowej jaką uzyskał Burmistrz od firmy Polish Energy Partners S.A. Z kwoty 280 000 zł...

Konkurs na Logo i Hasło promocyjne

radzynchelminski.eu włącz . Opublikowano w Radzyń Chełmiński samorząd

Burmistrz Miasta i Gminy zaprasza wszystkich mieszkańców i sympatyków, do wzięcia udziału w konkursie na hasło i logo promocyjne Miasta i Gminy Radzyń Chełmiński. Hasło powinno być krótkie, budzić pozytywne skojarzenia oraz określać charakter i specyfikę gminy. 

Festyn Rybaka na zdjęciach

radzynchelminski.eu włącz . Opublikowano w Radzyń Chełmiński samorząd

Festyn Święto Rybaka zakończony. Wyrafinowany smak i niebanalny wygląd rybnych dań, dzięki uczestniczkom konkursu kulinarnego oraz profesjonalnym kucharzom – przyciągnęły do degustacji nie tylko amatorów, ale i sceptyków postnego jedzenia, a uśmiechy na twarzach degustatorów dowiodły, że ryba potrafi smakować również w niedzielę.

Ścieżka rowerowa ...

radzynchelminski.eu włącz . Opublikowano w Radzyń Chełmiński samorząd

Ścieżka rowerowa z Radzynia Chełmińskiego do Gołębiewa przybiera już realne kształty. Planowane zakończenie budowy to 20 sierpień.

Potrawy z ryby na Święto Rybaka

radzynchelminski.eu włącz . Opublikowano w Radzyń Chełmiński samorząd

Nasza gmina oraz Lokalna Grupa Rybacka "Rybak" zaprasza do udziału w konkursie kulinarnym na najlepszą potrawę z ryby realizowanego podczas Święta Rybaka. O uczestnictwo w konkursie mogą ubiegać się organizacje i osoby indywidualne. Liczba uczestników ograniczona.

Wakacje Czas Zacząć

radzynchelminski.eu włącz . Opublikowano w Radzyń Chełmiński samorząd

Radość, niecierpliwość może u niektórych lekkie obawy – przede wszystkim jednak głowy pełne planów i wyobrażeń – jak to będzie...? Takie odczucia z pewnością towarzyszyły 30 – tce dzieci z naszej gminy, które na 10 dni wyjechały do Caritas Brodnica na doroczne kolonie. Powrót – 28 VII 2014 r. o godz 11.00 

Twoja Krew Ratuje Życie

radzynchelminski.eu włącz . Opublikowano w Radzyń Chełmiński samorząd

24 lipca 2014 roku (czwartek) w Radzyniu Chełmińskim przed urzędem miasta w godzinach 10:30 - 16:30 mieszkańcy naszej gminy będą mieli okazję oddać krew. Akcje zbierania krwi są bardzo ważne, ratują życie. Zapraszamy do odwiedzenia stron Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy. Zobacz jaka krew bardzo jest potrzebna.

Smaczny konkurs na Festynie

radzynchelminski.eu włącz . Opublikowano w Radzyń Chełmiński samorząd

Podczas Festynu Święto Rybaka organizowanego przez LGR Rybak i naszą gminę, odbywał się konkurs na najlepszą potrawę z karpia. Było wesoło i smacznie. Uczestnikom przyznano nagrody, choć opinie były podzielone, a wyniki bardzo zbliżone. Stąd wielkie gratulacje dla wszystkich uczestniczek! Ponizej ich lista. Potrawy można obejrzeć po kliknięciu na miniaturkę.

III Rowerowy Rajd po gminie Wąbrzeźno

radzynchelminski.eu włącz . Opublikowano w Radzyń Chełmiński samorząd

Serdecznie zapraszamy dorosłych i dzieci na III Rowerowy Rajd po gminie Wąbrzeźno i Radzyń Chełmiński.Rajd rozpoczniemy w niedzielę, 27 lipca przed szkołą w Nowej Wsi Królewskiej. Zgłoszenia uczestnictwa przyjmujemy do 25 lipca pod numerem telefonu 56 688 30 09 w godzinach pracy biura.

Pierwsze już stoją

radzynchelminski.eu włącz . Opublikowano w Radzyń Chełmiński samorząd

Pierwsze 5 z 18 przewidzianych wiatraków w Gawłowicach już stoi – kolejne czekają tylko na złożenie. Zgodnie z informacją przekazaną przez dewelopera, na farmie wiatrowej zostaną zainstalowane turbiny wiatrowe typu Siemens SWT 2.3 108 o mocy 2,3 MW.

Zabraknie prądu w Radzyniu Wybudowanie

radzynchelminski.eu włącz . Opublikowano w Radzyń Chełmiński samorząd

Operator energetyczny Energa zaplanował przerwy w dostawie energii elektrycznej w dniu 22 lipca 2014r w godzinach 10-12 dla mieszkańców zasilanych ze stacji transformaorowej Radzyń Wybudowanie 2.